Kurzy – Budišovice

I. turnus 7. 11. – 19. 12. 2021

Základní info

Kurzy pro jednotlivé tance jsou rozdělené do různých úrovní. Pro přechod do vyšší úrovně daného tance je potřeba projít všechny kurzy  úrovně předchozí a je jedno v jakém pořadí. Pokud byste chtěli některé téma z jakéhokoliv důvodu přeskočit kontaktujte nás.

Místo konání:
Obecní dům – Opavská 112, 747 64 Budišovice

Cena za kurz pro jednu osobu je:

Cena:  1 000,- Kč/Os

Délka kurzů: 7 týdnů po 60 minutách

Jak postupovat

Níže je registrace. Po vyplnění základních informací ti přijde do dvou dnů informační email s konečnou cenou a způsobem úhrady. V případě dotazů se nás neváhej zeptat na facebooku nebo emailem.

Kurzy 2021/2022
I. vlna kurzů – 7. 11. – 19.11. 2021

Úrovně kurzů

Basic/začátečník – Začínáme od jedničky, pokud tedy neznáš žádný swingový tanec, tak jakýkoliv kurz s číslem 1 je pro tebe.

Intermediate / středně pokročilý – Už máš za sebou nějaké kurzy úrovně 1? Chceš pokračovat? V tom případě jsou pro tebe kurzy s přídomkem 2, jen musíš mít za sebou příslušný kurz předchozí úrovně (př.: Lindy Hop 1 -> Lindy Hop 2 – Swing out)

Když nevíš coby, najdeš to tady 😉

[season_schedule season=4629]
Časté dotazy

1. Jaké boty na sebe?
Doporučujeme jakékoliv pohodlné obutí ideálně bez podpatku nebo maximálně s nízkým. Všeobecně se nám osvědčili obyčejné tenisky.

2. Co celkově na sebe?
Cokoliv ti je pohodlné pro pohyb v páru, na lekcích není nutné žádné formální oblečení. Šaty, sukně, rifle, legíny, tričko, košile, sako, oblekové kalhoty, … možností je mnoho a je na tobě, které dáváš přednost. 

3. Hlásit se v páru či sám?
Není potřeba se hlásit v páru, ale jelikož se jedná o párové tance, hodně nám to pomůže. Leader je většinou muž, ale může to být i žena, která v tanci vede. Follower je většinou žena, jinak osoba, která je v tanci vedena. Doporučujeme se hlásit v páru, ale pokud nikoho nemáte, není vše ztraceno a najdeme leadra v našich řadách.
Také na lekcích netančíte jen s jediným partnerem, ale poznáte nové lidi a vyzkoušíte si naučené kroky i s ostatními kurzisty.