Lindy s Fofáčema

Workshop lindy hopu pro mírně pokročilé
24. 10. 2020 (přesunuto na neurčito)

Pokud máš za sebou aspoň jeden kurz Lindy Hop 1 – basic nebo Swinguj za jeden den, tak tu pro tebe máme workshop lindy hopu. Tancem tě provedou legendární Radek a Kačkou Fojtů z Hranic na Moravě, kteří se valnou měrou podílí na rozvoji lindy hopu v ČR. Radkovi a Kačkou se  v roce 2007 dokonce podařilo učit u tvůrce lindy hopu Frankieho Manninga, který i přes svůj vysoký věk přijal jejich pozvání na Moravu. 

Pokud si tedy chceš zatančit na swingovou hudbu a naučit se kroky v koncentrovanější podobě za jeden den, je tento WS přesně pro tebe. Současně jsme si nachystali ochutnávku tance balboa ;-).

Swing out (s Radkem a Kačkou)
Intenzivně se budeme věnovat základu této parádní 360° otočce a probereme ji ze všech stran. Jedná se totiž o jednu  z nejcharakteričtějších figur pro lindy hop. 

Fast swing (s Radkem a Kačkou)
Tady zjistíme jak pohodlně tančit lindy hop na rychlou hudbu. Jako správní tanečníci totiž chceme na parketě vydržet celý večer a zvládnou každý song.

Taster Balboa (s Jardou a Jančou G.)
Seznámení a menší rychlo kurz tancem balboa. A proč je vhodný právě sem? Balboa je velice minimalistický tanec, který se nádherně tančí právě na rychlou hudbu. 

Cena 500 Kč/os (v ceně tančírna)
další informace a způsob platby zašleme v potvrzení o registraci

Kdy: 24. 10.
Program na lindy s Fofáčema:
10:30 – 12:00 – Taster balboa (volný vstup)
13:00 – 15:00 – Swing out
15:30 – 17:30 – Fast swing
19:00 – 22:00 – Tančírna (bez registrace vstupné na místě 50 Kč/os)

S sebou:

  • jakékoli boty na tancování (bez černé podrážky)
  • dobrou náladu
  • partner není povinností, ale když se s ním přihlásíš, máš větší jistotu, že se na kurz dostaneš. Jinak se ti parťáka pokusíme dohodit 😉

PS: V případě zrušení „Lindy s Fofáčema“ kvůli COVIDU a případným opatřením zasíláme peníze zpět, ale pevně doufáme, že se tak nestane a těšíme se 🙂