Pro nováčky

Pokud jsi nováček, tak máš různé možnosti, jak začít. Především si můžeš vybrat tanec s dovětkem basic. Ve všech kurzech s tímto dovětkem se učí daný tanec od základu. Nejvíce ale pro lidi tancem nepolíbené doporučujeme začít s kurzem lindy hop 1 – basic, který je ze swingových tanců nejrozšířenější a nejintuitivnějších. Lindy hop 1 – basic slouží jako vstupní brána do světa swingu, proto ho také otevíráme ve více časech dle aktuálního rozvrhu. I díky tomu je zajištěna pro vás lepší kontinuálnost, protože si můžete lekce z týdne, které vynecháte nahradit jiný den.

Všechny tance v naší škole, krom sólových, jsou párové, ale to neznamená, že se musíš hlásit v páru, ač je to lepší. V rámci registrací se snažíme udržet poměr leadrů (mužů či přesněji těch, kteří vedou v tanci) a followerek (žen, aneb osob, které v tanci nechávají vést) 50:50.

Kouzlo tance je jeho sociální aspekt. Umožňuje se seznámit s novými lidmi, čemuž u nás jdeme na proti už v rámci lekcí. Nejpozději již na druhé lekci zjistíte, co to znamená change partners. Je to nepovinná změna tanečních partnerů v rámci výuky. Tento prvek má hned několik výhod. Seznámíte se s novými lidmi a bez okolků máte na tančírnách nové možnosti, ač jste třeba stydliví. Lépe si osvojíte nové prvky tance, protože každý tančí jinak, a naučíte se přizpůsobovat a poznávat nové…

Nejlepší kurz pro tebe: Lindy hop 1 – basic, případně jiný kurz basic

Délka kurzů: 7 týdnů po 60 minutách dle rozvrhu
Druhou alternativou je jednodenní kurz Swinguj za jeden den

Základní cena: 1100, – Kč/kurz tj. 7 lekcí (dle registrací případně nižší)

Sám či s partnerem? Můžeš přijít i sám na párový tanec

Swing a tanec je hlavně o zábavě a lidech, tedy o nás a teď už i o tobě! 
Přijď mezi nás a krom tance poznáš i nové lidi a získáš plno nových zážitků!

Zjisti jak to vypadá a o čem to je dále.

Info o nejbližší vlně kurzů i s rozvrhem 😉

Vhodné pro začátečníky na zkoušku